Kite Board Derslerimiz
100% Güvenlik ve Eğlence

Kitesurf her yaştan bireyin merakla ilgilendiği bir spor dalıdır. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye 'de de kitesurf oldukça yaygınlaştı. Bir kere başladınızmı bir daha yapmadan duramayacağınız bu sporu size Urla 'nın doğal güzelliğinde en iyi şekilde öğretmek için sizleri bekliyoruz.

  • kitesurf
  • kitesurf
  • kitesurf

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ KURSLARI

Güvenli ve kısa sürede boardun üzerine çıkıp kaymaya başlayabilmeniz ve ileri seviyelere yönelik sağlam temeller alabilmeniz için hazırlananan başlangıç derslerimiz 100% memnuniyet sağlamaktadır. Tecrübeli eğitmenlerimiz teorik bilgileri doğru ekipmanlarla birlikte, sizlere sunarak temel kite tekniklerini öğreteceklerdir. Dersler boyunca kite surf ekipmanı ve güvenlik sistemleri hakkında temel bilgi sahibi olacaksınız. Kite ile suya girdiğinizde, uçurtma kontrolünü eksiksiz öğrendikten sonra kite ile kaymak için gerekli olan gücü üretebilip kontrol edebilecek seviye geleceksiniz.

Bu temel bilgilerin sonrasında güvenli bir şekilde boarda çıkıp ilk sürüşlerinizi gerçekleştireceksiniz. Başlangıç seviyesi kursunun amacı kendinizi ve diğer surfçuleri tehlikeye atmadan, sizleri antrenman yapabilecek seviyeye getirmektir.


İLERİ SEVİYE KURSLARI

Temel eğitimini almış sporcuları, kendilerini geliştirmek istedikleri stillere göre hazırlanacak eğitimler, tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından en iyi ekipmanlar ile sunulmaktadır. İleri seviye kurslarımız, rüzgar üstü sürüşten, en yeni freestyle hareketlere kadarki geniş yelpazeyi kapsamaktadır.

Eğitmenlerle birebir çalışılan kurlarımızda, öncelikle sürüş seviyeniz tespit edilip, hedefleriniz gözden geçirilip, bu hedeflere en etkili şekilde ulaşmanız sağlanmaktadır.

Upwindd riding, toeside, jumps, air transitions, big air, grabs, one foot, board offs, rotations, railey, sbend, blinds, handlepasses, kite loops, mega loops